Detské centrá

VARÍME PRE NAJMENŠÍCH

Pre skupiny detičiek v materských centrách, pre detské tábory, jasle, škôlky a školy, doručíme až k vašim dverám, do parku, na ihrisko, alebo kamkoľvek si zaželáte.

Papanie pre detičky od prvých mixovaných príkrmov, cez pretláčané jedlá, až po celú stravu- raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, nápoje pre detičky, čerstvé ovocie, či zelenina, výber je len na vás. Objednávať si môžete denne, krátkodobo alebo dlhodobo.

Zdravá strava už od ranného detstva, je ten najlepší štart pre malé brušká. Všetko, čo v Baldisimi KIDS nájdete, je pripravované z vysokokvalitných surovín z Rakúska a taktiež od overených domácich dodávateľov, na ktorých výber prísne dohliadame, a čo je najdôležitejšie u nás je vždy všetko čerstvé. Naše jedlá pripravuje profesionálny kuchár v kuchyni, ktorá spĺňa tie najprísnejšie kritériá odobrené hygienou pre varenie stravy. V jedálničku nájdete SUPERPOTRAVINY, EKOPOTRAVINY,BIOPOTRAVINY, rastlinné mlieka domácej výroby, fresh, lokálne potraviny, využívame sezónne veci a Slovenskú prírodu. V našej strave nenájdete bielu múku, ani potraviny zaťažujúce metabolizmus. Naučíme vaše deti jesť všetko bez rozdielu, hravou a zaujímavou formou. Veríme, že pozitívna energia, ktorú vkladáme do našich jedál sa prenesie aj na Vás. Všetko podľa zásad zdravého stravovania pre správny vývin detičiek.